Новини та діяльність з 2022

З почуттям великої утрати колектив Асоціації УРАН повідомляє, що 5-го квітня 2022 року перестало битися серце нашого колеги, керівника відділу міжнародних зв'язків Асоціації УРАН, директора Благодійної організації "Фонд УРАН" В'ячеслава Шкарупіна.

Не стало людини, яка стояла у витоків історії новітнього Інтернету в Україні. Яка думками, словами, діями сприяла самій ідеї використання Інтернету як могутнього засобу для науки і освіти в Україні. З 1990-х років Благодійний фонд "Міжнародний центр телекомунікацій KS-NET" під його керуванням вперше запровадив Інтернет-сервіси для української науково-освітньої спільноти. Ми будемо завжди пам'ятати його вклад у розвиток науково-освітнього Інтернету і просимо усіх, хто знав В'ячеслава, вшанувати його пам'ять. Висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким.

 

Відвідайте інформаційний сайт УРАН https://panorama.uran.ua/


Огляд подій навколо УРАН: новини, дискусії, конференції, вебінари
та інші події в світі телекомунікацій та науково-освітніх мереж,
а також виконання спільних міжнародних проектів

 

2022

Щодо роботи Асоціації УРАН в умовах воєнного стану

 1. З першого дня війни ми працюємо у підсиленому режимі, підтримуючі роботу мережі та послуг. Мережа УРАН працює стабільно за винятком декількох ділянок, де активні бойові дії не дають можливості полагодити обладнання. Проблеми є за напрямками Харків і Миколаїв.
   
 2. Наш офіс у Києві поки що закритий, ми працюємо віддалено, тому не маємо можливості відповідати на дзвінки за робочими телефонними номерами. Найкращим каналом зв’язку з нами є електронна адреса
  Крім того, ми створили Телеграм-канал, де ви можете залишати повідомлення. Посилання на канал https://t.me/uran_dopomoga Якщо ви не отримали відповіді на своє запитання миттєво, це означає, що ми в бомбосховищі – і відповімо за першої ж нагоди. Просимо поставитися до цього з розумінням.
   
 3. Нагадуємо, що у вашому розпорядженні є послуга для онлайн-спілкування eduMEET, яку ми на даний час надаємо безкоштовно. Переходьте за посиланням https://edumeet.uran.ua, створюйте віртуальну кімнату, запрошуйте до неї співрозмовників (надайте їм посилання з адресної строки браузеру) – та спілкуйтеся з колегами і рідними. Побачити та почути одне одного у ці часи – безцінно. Налагодити спільну роботу, перебуваючи у різних місцях, – цілком можливо та потрібно для підтримки і відновлення українського суспільства.
   
 4. Для покращення роботи eduMEET ми зробили його оновлення. Тепер послугою зручно користуватися з мобільного телефону (раніше були проблеми). Детальніше про те, що саме змінилося в результаті оновлення, зазначено в розділі Відеоконференції eduMEET.
   
 5. Дату проведення чергових Загальних зборів буде визначено пізніше. Слідкуйте, будь-ласка, за оголошеннями. Детальніше див. інформаційне повідомлення.